Czym się zajmujemy?

Od ponad 20 lat tworzymy profesjonalne publikacje z dziedziny farmakologii i farmakoekonomiki przeznaczone dla lekarzy i farmaceutów.

Gromadzimy i opracowujemy dane o lekach wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz merytoryczny potencjał redakcji tak, aby prezentowane w naszych książkach informacje w sposób rzetelny i precyzyjny służyły użytkownikom naszych publikacji.

Owoce naszej pracy

Dzięki pracy naszego zespołu redakcyjnego powstało już między innymi ponad
80 wydań Wykazu Leków Refundowanych. Tworzymy również analizy i opracowania danych o produktach leczniczych dostępnych w Polsce, a także rozwijamy internetową bazę wiedzy o lekach eJWC.

Wydawnictwo korzysta z pomocy licznego grona specjalistów - naszych współpracowników. Również dzięki ich wiedzy i pracy nasze publikacje prezentują niezmiennie wysoki poziom merytoryczny.

Zamknij

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Jednocześnie zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w zakresie i celach określonych w Warunkach korzystania z serwisu internetowego Wydawnictwa JWC.