Czym się zajmujemy?

Od ponad 20 lat tworzymy profesjonalne publikacje z dziedziny farmakologii i farmakoekonomiki przeznaczone dla lekarzy i farmaceutów.

Gromadzimy i opracowujemy dane o lekach wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz merytoryczny potencjał redakcji tak, aby prezentowane w naszych książkach informacje w sposób rzetelny i precyzyjny służyły użytkownikom naszych publikacji.

Owoce naszej pracy

Dzięki pracy naszego zespołu redakcyjnego powstało już między innymi ponad
80 wydań Wykazu Leków Refundowanych. Tworzymy również analizy i opracowania danych o produktach leczniczych dostępnych w Polsce, a także rozwijamy internetową bazę wiedzy o lekach eJWC.

Wydawnictwo korzysta z pomocy licznego grona specjalistów - naszych współpracowników. Również dzięki ich wiedzy i pracy nasze publikacje prezentują niezmiennie wysoki poziom merytoryczny.

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Jednocześnie zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w zakresie i celach określonych w Warunkach korzystania z serwisu internetowego Wydawnictwa JWC.

Zamknij